0 222 222 16 36
iletisim@kantarcilar.com.tr

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kalite Politikamız

Kantarcılar, kendi sektörünün en güvenilir şirketleri arasında yer almakta ve güvenin insan ilişkilerinin temelindeki en önemli yapılardan biri olduğunu bilerek hareket etmektedir. Bu bilinç ile kalite politikasında öncelikli çıkış noktası olarak “güven”i esas almış ve kalite politikasını aşağıdaki ilkeler doğrultusunda belirlemiştir:

 

  • Toplam Kalite felsefesini esas alarak takım ruhu içinde şirket ve birim hedeflerine ulaşmak için çalışmak ve her daim gelişime, yeniliğe açık olmak,
  • Kalite yönetim sistemimizin TS EN ISO/IEC 17025 standardının gereklerini yerine getirecek şekilde dokümante edilmesi, belgelendirilmesi ve sürekli iyileştirilmesi,
  • Kalite bilincini taşıyan güler yüzlü yönetim anlayışı ile en üstün kalite ve mevzuata uygun olarak etkin, verimli ve zamanında güvenilir hizmet vermek.
  • Bilimsel ve teknolojik gelişmeler doğrultusunda, iyi bir meslekî ve teknik çalışma ile en üst düzeyde hızlı ve güvenilir hizmet sunmak. Yapılan Muayene hizmetinde tarafsızlık, bağımsızlık, gizlilik ve Akreditasyon kuruluşu ile yapılan sözleşmeden doğan yükümlülüklerini yerine getirmek esastır.
  • Müşteri memnuniyetinin ölçülmesi ve müşteri beklentilerinin değerlendirmesini geleceğe dönük iyileştirmeler için kaynak kabul etmek.
Eskişehir Tartı Aletleri Yetkili Muayene Servisi - Tüm hakları saklıdır. © 2016
Eskişehir Web Tasarım